LXIV S.a.r.l. (Luksemburg) - podmiot w 100 proc. zależny od Cersanitu - zawarł umowę kredytu do maksymalnej kwoty 100 mln euro. Pieniądze trafią na finansowanie oraz refinansowanie projektów inwestycyjnych.
Aktualizacja: 27.02.2017 20:32 Publikacja: 21.04.2008 21:51
LXIV S.a.r.l. (Luksemburg) - podmiot w 100 proc. zależny od Cersanitu - zawarł umowę kredytu do maksymalnej kwoty 100 mln euro. Pieniądze trafią na finansowanie oraz refinansowanie projektów inwestycyjnych.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM
Polska sprzeciwi się traktatowi o wolnym handlu z krajami Mercosuru w obecnym kształcie – oznajmił premier Donald Tusk przed wtorkowym posiedzeniem Rady Ministrów. Problem w tym, ze umowa z Mercosur nie ma jeszcze ostatecznego kształtu, bo negocjacje trwają.
Według Instytutu Gospodarki Międzynarodowej Petersona Economic Sanctions Reconsidered jedynie 34 proc. ze 174 badanych przypadków zastosowania sankcji w XX wieku odniosło sukces.
Po porażce 1:2 z Holandią Polska mierzy się w drugim meczu fazy grupowej Euro 2024 z Austrią. Początek meczu - o godzinie 18.
Ze Stanisławem Waczkowskim, wiceprezesem Ipopemy Securities i szefem zespołu maklerskiego w tej spółce, rozmawia Konrad Krasuski
Łatwy w obsłudze, bezpieczny, uniwersalny. Taki powinien być dobry program księgowy i tym właśnie charakteryzuje się Mała Księgowość. Od wystawiania faktur, przez rozliczanie podatków i składek, po zarządzanie magazynem – wszystkie te zadania znacznie ułatwia nasz program.
Wobec szybkiego starzenia się ludności w Polsce automatyzacja z nią związana będzie raczej łagodziła problem deficytu pracowników, niż powodowała wzrost bezrobocia – mówi Piotr Lewandowski, prezes Instytutu Badań Strukturalnych.
Better Europe EuSEF ASI, czyli fundusz na rzecz przedsiębiorczości społecznej, to nowe przedsięwzięcie, kierowane przez Ludwika Sobolewskiego, byłego prezesa giełd papierów wartościowych w Warszawie i w Bukareszcie. Fundusz ma wspierać odbudowę Ukrainy.
Pęka rekord warszawskiego rynku kapitałowego. Za chwilę opuści go 600. firma. Co działo się z popularnymi spółkami po opuszczeniu notowań w Warszawie?
Zwrot z inwestycji w akcje Cersanitu i Echa, jakie w listopadzie 2009 r. dokonał Synthos, wyniósł do wczoraj 0,15 procent
Brak nominacji na dwa stanowiska w pięcioosobowym zarządzie został źle odebrany przez inwestorów. W efekcie cena akcji spadła do poziomu najniższego od lat
Cena akcji producenta wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek rośnie dziś jak na drożdżach. Do godz. 12.37 inwestorzy płacili już po 6,04 zł za walor. Oznacza to wzrost o 31 proc. w stosunku do ceny na zamknięciu wczorajszej sesji.
Na poniedziałkowej sesji akcje Cersanitu należały do grona walorów, których ceny zwyżkowały najszybciej spośród notowanych na GPW. Na zamknięciu inwestorzy płacili za nie 7,1 zł (+10,9 proc.).
Słabe wyniki obu firm to głównie efekt osłabienia ukraińskiej hrywny. Analitycy uważają, że kolejne kwartały będą lepsze
Pytania do... Mirosława Jędrzejczyka, prezesa zarządu Cersanitu
Zarząd zapowiada wzrost przychodów. Jeśli nie będzie zawirowań na rynkach walutowych, wynik netto będzie dodatni
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas