Spis treści: 1. RAPORT BIEŻĄCY 2. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Spis załączników:
SSF Solar Innovation Spółka Akcyjna 2022.pdf
Sprawozdanie z badania SSF Solar Innovation SA za 2022 rok.pdf
Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej.pdf
Wybrane skonsolidowane dane finansowe.pdf
Oświadczenia Zarządu.pdf
List do akcjonariuszy.pdf
Zarząd Solar Innovation S.A. z siedzibą w Katowicach przekazuje do publicznej wiadomości treść skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok 2022 zgodnie z informacją przekazaną raportem EBI 13/2023 z dnia 07.06.2023 r.
Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 2) i § 5 ust. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".
SSF Solar Innovation Spółka Akcyjna 2022.pdf SSF Solar Innovation Spółka Akcyjna 2022.pdf
Sprawozdanie z badania SSF Solar Innovation SA za 2022 rok.pdf Sprawozdanie z badania SSF Solar Innovation SA za 2022 rok.pdf
Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej.pdf Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej.pdf
Wybrane skonsolidowane dane finansowe.pdf Wybrane skonsolidowane dane finansowe.pdf
Oświadczenia Zarządu.pdf Oświadczenia Zarządu.pdf
List do akcjonariuszy.pdf List do akcjonariuszy.pdf
Spółki mają ambitne cele na ten rok, a perspektywy dla sektora są zachęcające. Budowa farm PV, zwiększenie eksportu, pompy ciepła, rozwój grupy – to tylko przykłady.
Semper Power, spółka zależna notowanych na NewConnect Ciasteczek z Krakowa, pozyskała duże dofinansowanie z UE na realizację projektu w ramach OZE. Pod koniec wtorkowej sesji akcje drożały o ponad 30 proc., do 23,4 zł.
Na małym parkiecie trwa próba wyjścia z układu korekty. Analizujemy spółki, które wyróżniają się na plus i na minus na tle NCindeksu, i pytamy analityków, czy wskaźnik przebije lipcowy szczyt.
Notowana na rynku NewConnect spółka Ciasteczka z Krakowa planuje zmienić profil działalności i wejść w branżę fotowoltaiki. Inwestorzy zareagowali na tę informację euforią.
Rok 2024 to moment przełomowy dla rynku usług audytorskich – nie tylko ze względu na zmieniające się oczekiwania wobec sprawozdań finansowych, ale przede wszystkim przez rosnące znaczenie raportowania ESG i wynikający z przepisów obowiązek atestacji tych raportów przez biegłych rewidentów. To zmiana systemowa, która redefiniuje pozycję audytora, jako podmiotu zapewniającego nie tylko zgodność liczb, ale również wiarygodność deklarowanych działań w zakresie środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.
Najbliższe dwa tygodnie dopełnią tzw. pierwszą falę raportowania danych o zrównoważonym rozwoju zgodnie z dyrektywą CSRD i standardami ESRS na rodzimej Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tej pierwszej grupie spółek i grup kapitałowych znalazły się te największe, notowane na giełdzie podmioty, które podlegały we wcześniejszych latach pod dyrektywę NFRD i wynikający z niej obowiązek raportowania niefinansowego.
To, że polskie REIT-y mają ułatwić tutejszym inwestorom kupowanie nieruchomości w kraju, to oczywistość. Potencjał jest większy – polski kapitał też powinien iść na zakupy za granicę, jak czeski – mówi Marek Noetzel, członek zarządu NEPI Rockcastle.