Spis treści: 1. RAPORT BIEŻĄCY 2. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Spis załączników:
Jednostkowe Sprawozdanie Finansowe SOLAR INNOVATION S.A..pdf
Sprawozdanie Zarządu z działoalnośći jednostki.pdf
Sprawozdanie z badania JSF Solar Innovation SA za 2022 rok.pdf
Oświadczenia.pdf
Wybrane dane finansowe JSF 2022.pdf
List do Akcjonariuszy.pdf
Zarząd Solar Innovation S.A. z siedzibą w Katowicach przekazuje do publicznej wiadomości treść jednostkowego sprawozdania finansowego za rok 2022.
Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 2) i § 5 ust. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".
Jednostkowe Sprawozdanie Finansowe SOLAR INNOVATION S.A..pdf Jednostkowe Sprawozdanie Finansowe SOLAR INNOVATION S.A..pdf
Sprawozdanie Zarządu z działoalnośći jednostki.pdf Sprawozdanie Zarządu z działoalnośći jednostki.pdf
Sprawozdanie z badania JSF Solar Innovation SA za 2022 rok.pdf Sprawozdanie z badania JSF Solar Innovation SA za 2022 rok.pdf
Oświadczenia.pdf Oświadczenia.pdf
Wybrane dane finansowe JSF 2022.pdf Wybrane dane finansowe JSF 2022.pdf
List do Akcjonariuszy.pdf List do Akcjonariuszy.pdf
Spółki mają ambitne cele na ten rok, a perspektywy dla sektora są zachęcające. Budowa farm PV, zwiększenie eksportu, pompy ciepła, rozwój grupy – to tylko przykłady.
Semper Power, spółka zależna notowanych na NewConnect Ciasteczek z Krakowa, pozyskała duże dofinansowanie z UE na realizację projektu w ramach OZE. Pod koniec wtorkowej sesji akcje drożały o ponad 30 proc., do 23,4 zł.
Na małym parkiecie trwa próba wyjścia z układu korekty. Analizujemy spółki, które wyróżniają się na plus i na minus na tle NCindeksu, i pytamy analityków, czy wskaźnik przebije lipcowy szczyt.
Notowana na rynku NewConnect spółka Ciasteczka z Krakowa planuje zmienić profil działalności i wejść w branżę fotowoltaiki. Inwestorzy zareagowali na tę informację euforią.
Rok 2024 to moment przełomowy dla rynku usług audytorskich – nie tylko ze względu na zmieniające się oczekiwania wobec sprawozdań finansowych, ale przede wszystkim przez rosnące znaczenie raportowania ESG i wynikający z przepisów obowiązek atestacji tych raportów przez biegłych rewidentów. To zmiana systemowa, która redefiniuje pozycję audytora, jako podmiotu zapewniającego nie tylko zgodność liczb, ale również wiarygodność deklarowanych działań w zakresie środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.
Najbliższe dwa tygodnie dopełnią tzw. pierwszą falę raportowania danych o zrównoważonym rozwoju zgodnie z dyrektywą CSRD i standardami ESRS na rodzimej Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tej pierwszej grupie spółek i grup kapitałowych znalazły się te największe, notowane na giełdzie podmioty, które podlegały we wcześniejszych latach pod dyrektywę NFRD i wynikający z niej obowiązek raportowania niefinansowego.
To, że polskie REIT-y mają ułatwić tutejszym inwestorom kupowanie nieruchomości w kraju, to oczywistość. Potencjał jest większy – polski kapitał też powinien iść na zakupy za granicę, jak czeski – mówi Marek Noetzel, członek zarządu NEPI Rockcastle.