Tego samego zdania był przewodniczący NWZA Muzy, Ryszard Bartkowiak.

-W dniu rejestracji Kompap posiadał akcje Muzy, więc jego uprawnienia nie budzą zastrzeżeń -stwierdził. Jak dotąd firmie Kompap nie udało się przegłosować żadnej z proponowanych uchwał. Przeciwko uchwale dotyczącej podjęcia działań zmierzających do ograniczenia kosztów (Kompap proponował przejęcie 50 proc. akcji Wilgi i połączenie z trzema spółkami zależnymi z Muzą lub ich likwidację) oddano 59,5 proc. głosów, za głosowało 40,5 proc. Większością do rady nadzorczej wybrano Juliannę Matczak. Za jej kandydaturą głosowało 59,5 proc. zgromadzonych, przeciw 40,5 proc.

Do rady nadzorczej powołano też Leszka Słowikowskiego. Sprzeciw zgłosili Edward Łaskawiec i Jerzy Łopaciński, który głosował z pełnomocnictwa Władysława Knaby i Władysława Korzeniowskiego.

Po przerwie, niektórzy akcjonariusze poprosili o możliwość głosowania grupami. Utworzono jedną grupę. Wcześniej, na potrzeby głosowania grupami, ustalono że w radzie nadzorczej będzie zasiadło ośmiu członków. Aby utworzyć jedną grupę akcjonariusz musi posiadać 310,7 tys. akcji. Grupę utworzył tylko Kompap z Edwardem Łaskawcem z akcjami Korzeniowskiego i Knaby których reprezentuje. Na tę grupę przypadło 1 milion 125 tys. akcji, co dało możliwość powołania trzech członków w ośmioosobowej radzie.

Oznacza to, że mandaty dotychczasowych członków wygasły i przystąpiono do wyboru nowej rady nadzorczej. Kompap do rady powołał Witolda Jesionowskiego, Jerzego Łopacińskiego i Władysława Korzeniowskiego. Wiceprzewodnicząca rady nadzorczej Muzy, Anna Staniszewska, na brakujące miejsca zgłosiła Stanisława Stępnia, Grzegorza Kołtuniaka, Wiesława Żółtkowskiego, Juliannę Martczak i samą siebie. Ich kandydatury muszą poprzeć pozostali akcjonariusze nie wchodzący w skład grupy.