NWZA Wilbo przegłosowało wszystkie uchwały - źródło

NWZA Wilbo przegłosowało wszystkie uchwały - źródło

Aktualizacja: 18.02.2017 05:06 Publikacja: 30.03.2012 18:25

Dzisiejsze NWZA Wilbo zmieniło radę nadzorczą. Weszły do niej dwie nowe osoby, rekomendowane przez Seko – dowiedział się „Parkiet". Z naszych informacji wynika również, że do niektórych uchwał zgłoszono sprzeciwy.

 

Do rady nadzorczej Wilbo dołączyli Danuta Kustra i Piotr Szymczak, zarekomendowani przez Seko. Ma to związek z planowanym przejęciem Wilbo przez Seko.

 

Jeden z drobnych akcjonariusz Wilbo, firma Clarisa Investments, wcześniej wyrażała zaniepokojenie możliwym nierównym traktowaniem akcjonariuszy w transakcji przejęcia Wilbo przez Seko. Nie wiadomo, czy to ona zgłaszała podczas dzisiejszego walnego sprzeciwy do uchwał.

 

Zgodnie z żądaniem Clarisy Investments, Wilbo umieściło w porządku obrad na walne zgromadzenie punkt dotyczący „ogólnej dyskusji o aktualnej sytuacji spółki oraz zamierzonych czynnościach w świetle planowanego połączenia z Seko".

Giełda
Najlepszy tydzień od początku roku
Materiał Promocyjny
Tech trendy to zmiana rynku pracy
Giełda
Ryzyko korekty
Giełda
Niezwykły tydzień na warszawskiej giełdzie
Giełda
WIG nie chce się zatrzymywać na 100 tys. pkt. WIG20 atakuje 2800 pkt
Giełda
WIG wspina się powyżej 100 tys. pkt
Giełda
W Warszawie święto. Szeroki rynek pędzi