O godzinie 9.54 na warszawskiej giełdzie kurs Eurocashu rósł o 1,63 procent do 50,55 złotego. W czwartek po sesji warszawska giełda ogłosiła, że spółka wejdzie do indeksu WIG20 w miejsce telewizyjnej firmy TVN.
Aktualizacja: 15.02.2017 07:39 Publikacja: 08.02.2013 09:52
O godzinie 9.54 na warszawskiej giełdzie kurs Eurocashu rósł o 1,63 procent do 50,55 złotego. W czwartek po sesji warszawska giełda ogłosiła, że spółka wejdzie do indeksu WIG20 w miejsce telewizyjnej firmy TVN.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: Reuters
VRG kończy restrukturyzację sklepów odzieżowych. W 2025 r. zadba o ruch w salonach i franczyzę – zapowiedział Mateusz Kolański, prezes modowo-jubilerskiej grupy. Dywidenda może być mniejsza niż w ubiegłym roku – sygnalizuje zarząd.
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Akcje handlowej spółki drożeją ósmą sesję z rzędu. Kurs właśnie ustanowił nowe, historyczne maksimum. Dino jest już droższe od PZU i Pekao.
Nowy program lojalnościowy dla szyldów CCC już działa. Zmiany w systemach IT dotknęły część klientów. Spółka wskazuje na dostawcę.
Gdańska spółka odzieżowa wykonała ruch, którego miał oczekiwać od niej nadzorca rynku. To krok ku porozumieniu dotyczącego postępowania z Rosją w tle.
Kurs dość dynamicznie odbija od potwierdzonej linii trendu spadkowego, wzbijając się już ponad średnią pięćdziesięciosesyjną.
Dystrybutor IT w marcu zwiększył przychody o 9 proc. Jakie będą kolejne miesiące?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas