Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Aktualizacja: 05.11.2018 05:10 Publikacja: 05.11.2018 05:10
Do końca roku ruszy pierwszy budynek z programu inwestycyjnego „Gobarto 500”.
Foto: materiały prasowe
To intensywny kwartał w działalności jednego z większych producentów mięsa w kraju. Od sierpnia prezes spółki zdążył zmienić się dwa razy, sąd właśnie unieważnił uchwałę sprzed roku o podwyższeniu kapitału zakładowego, a za chwilę oddany zostanie do użytku pierwszy budynek inwentarski dla hodowców trzody chlewnej z programu Gobarto 500.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Nowy program lojalnościowy dla szyldów CCC już działa. Zmiany w systemach IT dotknęły część klientów. Spółka wskazuje na dostawcę.
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Gdańska spółka odzieżowa wykonała ruch, którego miał oczekiwać od niej nadzorca rynku. To krok ku porozumieniu dotyczącego postępowania z Rosją w tle.
Kurs dość dynamicznie odbija od potwierdzonej linii trendu spadkowego, wzbijając się już ponad średnią pięćdziesięciosesyjną.
Dystrybutor IT w marcu zwiększył przychody o 9 proc. Jakie będą kolejne miesiące?
W połowie wtorkowej sesji notowania handlowej grupy zwyżkują o blisko 4 proc., zbliżając się do 17 zł. To drugi dzień wyraźnego umocnienia.
Dystrybutor IT w marcu zwiększył przychody o 9 proc. Był to najlepszy marzec w historii spółki. Jakie będą kolejne miesiące?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas