Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Aktualizacja: 31.10.2019 05:05 Publikacja: 31.10.2019 05:05
Foto: materiały prasowe
Prezes Marcin Czyczerski poinformował analityków i dziennikarzy, że zarząd przygotowuje nową strategię na kolejne dwa lata, którą chciałby przedstawić na przełomie roku. Kiedy dokładnie – jeszcze nie wiadomo. Spółka bierze pod uwagę termin grudniowy, ale jej przedstawiciele zaznaczają, że nie będzie się przy tym terminie upierać,jeśli okaże się, że potrzebuje nieco więcej czasu. Zapewne więc nowy plan CCC poznamy rzeczywiście na przełomie roku. Według Marcina Czyczerskiego ma on zakładać poprawę rentowności i spadek zadłużenia.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
VRG kończy restrukturyzację sklepów odzieżowych. W 2025 r. zadba o ruch w salonach i franczyzę – zapowiedział Mateusz Kolański, prezes modowo-jubilerskiej grupy. Dywidenda może być mniejsza niż w ubiegłym roku – sygnalizuje zarząd.
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Akcje handlowej spółki drożeją ósmą sesję z rzędu. Kurs właśnie ustanowił nowe, historyczne maksimum. Dino jest już droższe od PZU i Pekao.
Nowy program lojalnościowy dla szyldów CCC już działa. Zmiany w systemach IT dotknęły część klientów. Spółka wskazuje na dostawcę.
Gdańska spółka odzieżowa wykonała ruch, którego miał oczekiwać od niej nadzorca rynku. To krok ku porozumieniu dotyczącego postępowania z Rosją w tle.
Kurs dość dynamicznie odbija od potwierdzonej linii trendu spadkowego, wzbijając się już ponad średnią pięćdziesięciosesyjną.
Dystrybutor IT w marcu zwiększył przychody o 9 proc. Jakie będą kolejne miesiące?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas