Zapraszamy do udziału w szybkim konkursie, w którym nagrodą jest dostęp do e-wydań naszej gazety.
Śledź nasze profile www.twitter.com/parkietcom oraz www.facebook.com/gazetaparkiet, post konkursowy opublikujemy wkrótce!
Zasady konkursu „Parkietu" – „Gra w skojarzenia"
1. Redakcja prezentuje w ramach postów w serwisach Twitter i Facebook wykres kursu spółki giełdowej od dnia debiutu akcji lub wykres indeksu giełdowego – bez ujawniania skali czasowej i cenowej/punktowej.
2. Konkurs jest przeznaczony dla użytkowników serwisów Twitter i Facebook i polega na właściwym rozpoznaniu wykresu i podaniu w komentarzu do postu konkursowego nazwy giełdowego emitenta lub indeksu.
3. Osoba, która pierwsza poda w komentarzu pod postem konkursowym nazwę emitenta lub indeksu, którego kurs prezentujemy na wykresie, otrzyma darmowy, 10-dniowy dostęp do e-wydania „Parkietu".